FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 14477015
nr 1447 7015
CHAIR
Thonet, wear, damages.
Thonet
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday February 7 2022
at 20:06:52
300 kr
400 kr
500 kr
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.